aktualizované: 27. 06. 2006
     

Talentová súťaž.

  Veľmi nás teší že Vás toto podujatie zaujalo a verím že tu nájdete odpoveď
  na niektoré nezodpovedané otázky.
  Obsah tejto stránky sa bude meniť podľa aktuálnych informácii o súťaži.

Zakladné informácie:

  Počas letných mesiacov (júl, august 2006) sa uskutoční prvý ročník talentovej súťaže pod názvom Čo v nás je! ktorá chce dať príležitosť ľuďom predviesť svoje výnimočné schopnosti.
  Pod pojmom výnimočné schopnosťi sa rozumie: ľudia so zaujímavým spevom, ľudia čo vedia pekne tancovať, ľudia ktorí majú záujem predniesť vlastnú báseň, alebo báseň niektorého zo slovenských umelcov, ľudia ktorí vedia hrať na nezvyčajný hudobný nástroj, páry ktoré majú nacvičenú scénku, páry ktoré majú nacvičený tanec a ďalšie výnimočnosti ktoré tu nespomíname...

  Ak váhate či sa prihlásiť, ponúkame satisfakciu v podobe hodnotných cien pre víťaza, ako napríklad zájazd pre 2 osoby do Talianska... No v každom prípade nie je čo stratiť...

  Táto súťaž bude prebiehať počas 3 súťažných kôl a finálového kola, do ktorého postúpia traja súťažiaci z každého kola. Vystúpenia sa uskutočnia v parku pod Mušľou počas štyroch sobôt so začiatkom o 18:00 a ukončením o 20:00.

  Po prihlásení sa do súťaže, telefonicky alebo prostredníctvom doleuvedenej nezáväznej prihlášky, budete pozvaný na stretnutie s realizačným tímom.

Neváhajte a podeľte sa s nami o svoje výnimočné schopnosti, pevne veríme že nebudete ľutovať.

Viacej informácii je možné získať na telefónnych číslach:
 • 0902 062 835
 • 0903 957 442

Teší sa na Vás realizačný tím...


Ak Vás naša ponuka čolen trochu zaujala vyplnťe prosím túto nezáväznú príhlášku